Konstruktér - statik

Nový start

  • Náměšť nad Oslavou, Vysočina
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT?
Tvořit návrhy ocelových konstrukcí
Sestavovat statické posudky ocelových konstrukcí
Projektovat strojírenská technologická zařízení
Komunikovat s vedoucími projektů v NěmeckuPožadujeme Máte VŠ strojní či stavební a baví vás pevnostní výpočty? Pro menší strojírenský podnik hledáme novou posilu do týmu konstruktérů pro posuzování stavby ocelových konstrukcí. Ideální je znalost programu SCIA apod., AutoCADu a komunikativní AJ či/a NJ (min. B1). Vhodné též pro absolventy.Nabízíme CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí české stabilní společnosti
Motivující mzdu
Případné přesčasy se proplácí
Výhodný mobilní tarif, notebook
Příspěvek na stravování
Místo výkonu práce: Náměšť nad OslavouVhodné pro Absolventy.Jiná sdělení LÁKÁ VÁS NABÍDKA? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A POVÍME SI DETAILY!Máte zájem o nabídku Konstruktér - statik?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Easypráce