Svářeč TIG v letectví s nástupem ihned

PRAGMA personální agentura

  • Hlubočky, Olomoucký
  • 41 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: Mzda až 41 tisíc Kč
Ubytování prvních 6 měsíců zdarma
Pracovní doba - 3 směnný provoz, 37,5 hodinový pracovní týden
Výkonnostní bonus až 4500 Kč za měsíc
Příplatky za práce přesčas, odpolední 10% noční 17%
Dovolená 5 týdnů
Jídelna přímo v areálu s dotovaným stravováním - obědy od 30 Kč
Příspěvek na dopravu až 53 Kč/den - zastávky vlaku a autobusu kousek od firmy
Ordinaci lékaře máte v budově závodu
Příspěvek na regeneraci ve výši 4000 Kč ročně v podobě Benefit + bodů
Multisport karta, bezplatné služby fyzioterapie, benefitní telefonní tarify
Firemní parkoviště nebo zabezpečená kolárna
Kvalitní a pohodlné pracovní oblečení
Popis pozice: Po zaškolení budete svařovat metodou TIG - svařování se netavicí se elektrodou v ochranné atmosféře
Svařování ručně i na poloautomatu
Vizuální kontrola svárů a měření
Některé sestavy bude potřeba i kompletovat a kalibrovat
Požadavky: Platný svářečský průkaz TIG - základní kurz 141 8
Znalost měření a práce s měřidly (posuvka, mikrometr, kalibr..)
Schopnost číst technickou dokumentaci
Vhodné i pro absolventy

Dobraprace