Elektrikář

Tivall CZ, s.r.o.

  • Krupka, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Náplň práce:
Údržba, opravy a seřizování silnoproudých zařízení podle technické dokumentace, Preventivní prohlídky zařízení, Doplňování technického materiálu + náhradní díly, Vedení technické dokumentace, Navrhování technických zlepšení vedoucí ke spolehlivosti strojů, Dodržování vnitřních předpisů v oblasti hygieny, ochrany zdraví a ochrany životního prostředí
Očekáváme:
Základní znalost NCE, SAP, MS Excel, základ PLC,
Týmového hráče, Manuální zručnost a fyzickou zdatnost ,
Výhodou - znalost zásad správné výrobní praxe, znalost ukrajinštiny
Ochota a schopnost pracovat spolehlivě a pečlivě, učit a rozvíjet se, umění přizpůsobovat se změnám, komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích, zvládat stres, chuť pracovat, vážit si své práce
Pracovní doba (od - do): ranní 6-18 hod. noční 18-6 hod.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem.

Práce u nás.cz