Ekonom/Hlavní účetní - automobil i pro soukromé účely

mBlue

  • Zlín, Zlínský
  • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Rozšiřujeme tým profesionálů
Staňte se novým členem našeho týmu
Firma PB SCOM s.r.o. je významná společnost s bohatou více než pětadvacetiletou historií a perspektivní budoucností.
Jsme špičkoví specialisté na speciální demoliční a zemní práce, dopravní stavby, ekologické stavby a vodohospodářské stavby.
Společnost PB SCOM s.r.o. disponuje rozsáhlým strojním a dopravním parkem, servisními dílnami včetně vlastního zázemí.
Hledáme kolegyni/kolegu na pozici EKONOM / HLAVNÍ ÚČETNÍ
Místo výkonu práce: HraniceNáplň práce:
  • Zpracování účetnictví společnosti, výkazy, audity, uzávěrky
  • Fakturace ukončených zakázek
  • Řešení pohledávek a závazků, pozastávek
  • Komunikace s bankami, úvěry
  • Řízení ekonomiky společnosti ve spolupráci s jednatelem
  • Sestavování a řízení CF, controlling
  • Vyřizování dotací a financování nákupu majetku
  • Spolupráce s vedením společnosti na vytváření finančních plánů firmy, vyhodnocování
Požadavky:
  • SŠ, VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 5 let
  • Znalost zákonu o DPH, účetnictví a dani z příjmů
  • Praktická orientace v účetnictví
  • Znalost podnikového informačního systému, Helios výhodou
  • Dobré analytické myšlení a komunikační schopnosti
  • Týmový hráč, loajálnost
  • Řidičský průkaz sk. BP
Nabízíme:
  • Mzda 40-50 tis. Kč, roční odměny dle výsledků společnosti
  • Stabilní zázemí ve stále se rozvíjející firmě
  • Odborné školení, možnost osobního profesního růstu
  • Osobní automobil, k dispozici i pro soukromé účely
  • Notebook, mobilní telefon
  • Stravenky
  • Firemní akce
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Dobraprace