Nákupčí nepřímého materiálu (ž/m)

Hofmann Personal

  • Stříbro, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
Popis pozice
  • Řízení portfolia dodavatelů nepřímého materiálu
  • Vedení iniciativy ke snižování výdajů, zvyšování platebních podmínek a průběžně zlepšení dodacích podmínek dodavatelů.
  • Reportování KPI (úspory, snižování počtu dodavatelů, platební a smluvní podmínky)
  • Jednání s dodavateli ohledně cen a smluvních podmínek
  • Kontrola dodržování a implementace politiky nepřímého nákupu
  • Analýza a kalkulace pořizovacích nákladů v oblasti nepřímého materiálu a služeb a návrh metod ke snížení těchto nákladů
  • Reporting a komunikace s ostatními odděleními
  • Spolupráce na nových projektech v oblasti služeb a nepřímého materiálu
  • Řízení výběrových řízení a e-aukcí
  • Podpora synergii mezi ostatními závody a spolupráce s Evropským Category managementem
  • Schvalování a kontrola přijatých faktur
  • Založení a řízení dodavatelské základny v interním systému
  • Administrativa spojená s komunikací změn dodavatelům
  • Správa systému nepřímého jako administrátor
Požadavky
  • Alespoň 2 roky praxe na kancelářské/technické pozici ve výrobním závodě
  • Zkušenosti v oddělení nákupu/sourcingu nebo plánování materiálu výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Pokročilý v českém jazyce v případě zahraničního uchazeče
  • Pokročilá úroveň MS Office: MS Excel, Word
  • Dobré verbální komunikační schopnosti
  • Organizovaný, spolehlivý a disciplinovaný
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Profesionální vzhled
Nabídka
  • Práce v globální stabilní společnosti
  • Prostředí neautomobilového průmyslu (jedna směna, velmi vzácné přesčasy atd.)
  • Vysoká orientace na rozvoj a školení zaměstnanců
  • Motivující čtvrtletní bonusy
  • Příspěvek na dopravu (dle cen pohonných hmot)
  • Obědy a nápoje zdarma
  • 25 dní dovolené + 3 dny sick days
  • Možnost 1 dne v týdnu práce z domova
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní benifity a další
  • Nástup přímo pod firmu do kmene