Řidič/ka mezinárodní dopravy

FIDA SPEDITION s.r.o.

  • Vsetín, Zlínský Valašské Meziříčí, Zlínský
  • 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 22 dny
Obsah inzerátu:POŽADUJEME: řidičský průkaz skupiny B, praxe v mezinárodní dopravě nutná, hledáme pouze řidiče s praxí. NABÍZÍME: firemní telefon s neomezenými daty i na osobní využití a další. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 775 472 333 mezi 8 - 17 hod nebo e-mailem na adresu: david.kouril@fidaspedition.cz.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Řidič/ka mezinárodní dopravy

    FIDA SPEDITION s.r.o.

    • Valašské Meziříčí, Zlínský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce POŽADUJEME: řidičský průkaz skupiny B, praxe v mezinárodní dopravě nutná, hledáme pouze řidiče …
    • Před 22 dny
  • Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy

    GELUR spol. s r.o.

    • Vizovice, Zlínský
    Náplň práce : - Vytěžování nákladních vozidel v rámci EU - Komunikace s řidiči a zákazníky - Administrativní práce Požadavky : - Aktivní znalost AJ - Znalost práce na PC Zam…
    • Před 14 dny
  • Řidič/ka skupiny B

    • Vsetín, Zlínský
    Smazat/ Upravit/ Topovat Dobrý den přijmeme řidiče na mezinárodní dopravu. Jezdí se plachtovýma dodávkama.Praxe a čistý trestní rejstřík nutný. nejlépe okres VS,NJ,FM,OV. Více in…
    • Před 3 dny