SENIOR LEAN EXPERT, Zlín

Manpower

  • Zlín, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
  • Snadno podejte žádost
Máte zkušenosti s procesy a oblastí LEAN managementu? Je Vám toto odvětví vlastní a hledáte pracovní uplatnění ve výrobní firmě, kde budete pracovat na nových, ale také na již zavedených projektech v oblasti zlepšování procesů, a to na mezinárodní úrovni? Je pro Vás v pořádku i lokalita Zlína?
Čtěte dále.POPIS POZICE
  • Budete mít na starosti projekty zaměřené na optimalizaci a zefektivňování procesů ve výrobě, ale také v administrativě.
  • V rámci mezinárodního působení budete uplatňovat principy Lean managementu v rámci ČR, ale také na pobočkách v zahraničí.
  • Spolu s lokálními manažery a Lean specialisty budete pracovat na neustálém zlepšování procesů a budete určovat metodiky a směr v této oblasti.
  • Budete trénovat a rozvíjet manažery/kolegy v Lean managementu.
  • S tím je spojená komunikace v angličtině a služební cesty do zahraničí.
  • Nedílnou součástí Vaší práce bude i reporting.
PROFIL KANDIDÁTA
  • VŠ technického směru a máte seniorní zkušenosti v Lean managementu.
  • Zkušenosti s projektovým řízením a vedením týmu.
  • Samostatnost, důslednost a velmi dobré komunikační a analytické schopnosti.
  • Ve firmě sice mluvíme česky, ale bez znalosti angličtiny na minimální úrovni B2 se neobejdete.
NABÍZÍME
  • Zajistíme Vám maximálně příznivé podmínky pro to, abyste se mohl/a naplno věnovat své práci a aby Vás bavila.
  • Pro úspěšnou a snadnější adaptaci, Vám poskytneme řádné zaškolení.
  • Jako benefit od nás získáte 5 týdnů dovolené a 3 dny volna navíc.
  • Nabízíme Vám také příspěvek na stravování, čaj a kávu, příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity.
  • Myslíme i na Váš odpočinek, a proto si můžete v rámci pracovní doby zajít na relaxační masáž.
  • A to není vše, můžete čerpat celkem až 29 benefitů!
Dejte „odpovědět“ přiložte životopis a zašlete mi svou reakci. Nebo mne kontaktujte telefonicky na +420 773 769 219 a domluvíme se na dalším postupu.NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

GigaPráce