ŘIDIČ SKUP. B - ROZVOZ PEČIVA

POLANSKYCH, s.r.o.

  • Protivín, Jihočeský Písek, Jihočeský
  • 25 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Náplň práce: Rozvoz pečiva k zákazníkům Pracovní doba: jednosměnný provoz PO až PÁ 1.týden 3:00 - 8:00 hod, 2. Týden 3:00 - 13:00 hod, 1x za 14 dnů SO a NE od 3:00 - 8:00 Požadavky na zaměstnance: Samostatnost, spolehlivost Výhody: Příspěvek na dopravu do zaměstnání, stravování zdarma, služební mobilní telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci První kontakt: Pávek Martin, tel.: 736521172, e-mail: obchod@polanskych.cz. Po telefonické dohodě: Jiráskova 112, 398 11 Protivín

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Řidič skup. B - rozvoz pečiva

    POLANSKYCH, s.r.o.

    • Protivín, Jihočeský
    • 25 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Náplň práce: Rozvoz pečiva k zákazníkům Pracovní doba: jednosměnný provoz PO až PÁ 1.týden 3:0…
    • Před 20 dny
  • Řidič skup. B - rozvoz pečiva

    POLANSKYCH, s.r.o.

    • Protivín, Jihočeský
    Náplň práce: Rozvoz pečiva k zákazníkům Pracovní doba: jednosměnný provoz PO až PÁ 1.týden 3:00 - 8:00 hod, 2. Týden 3:00 - 13:00 hod, 1x za 14 dnů SO a NE od 3:00 - 8:00 Požadav…
    • Před 20 dny