Elektromechanik - Teplicko

  • Dubí, Ústecký
  • 45 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
  • Snadno podejte žádost
POPIS POZICE
  • Plánování a provádění preventivní údržby zařízení
  • Opravy a seřizování strojů a zařízení, zejména počítačem řízených výrobních linek
  • Diagnostika závad
  • Práce s technickou dokumentací
  • Možnost učit se novým technologiím
  • Přátelský kolektiv
  • Možnost karierního postupu
PROFIL KANDIDÁTA
  • SOU/SŠ elektrotechnického/strojírenského oboru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb. výhodou
  • Základní znalost práce na PC
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Zodpovědnost, spolehlivost a aktivní přístup k úkolům
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu, případně přesčas - veškerý volný čas, který nám věnujete navíc, dostanete zaplacený
NABÍZÍME
  • Atraktivní mzdu dle zkušeností + bonusy ( Průměrná mzda od 40 000,-)
  • Příplatky za směnný provoz
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost profesního růstu
  • Další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

GigaPráce