Elektronik / PLC programátor - mzda od 60 000 Kč/měs

Manpower

  • Olomoucký kraj
  • 60 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
kontrola a úprava programů PLC diagnostika a programováním robotických systémů (Beckhoff, Siemens) identifikací závad strojů a jejich optimalizace

Profesia.cz

Podobné nabídky

  • Elektronik / PLC programátor - mzda od 60 000 Kč/měs

    • Prostějov, Olomoucký
    • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Popis pozice: kontrola a úprava programů PLC diagnostika a programováním robotických systémů (Beckhoff, Siemens) identifikací závad strojů a jejich optimalizace Profil kandi…
    • Před 12 dny

    • 55 000 Kč za měsíc
    POPIS POZICE kontrola a úprava programů PLC diagnostika a programováním robotických systémů (Beckhoff, Siemens) identifikací závad strojů a jejich optimalizace PROFIL KANDI…
    • Snadno podejte žádost

    Manpower

    Náplň práce kontrola a úprava programů PLC diagnostika a programováním robotických systémů (Beckhoff, Siemens) identifikací závad strojů a jejich optimalizace Požadujeme * v…