Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Opava

D.I.SEVEN

  • Opava, Moravskoslezský
  • 21 500 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 28 dny
  • Snadno podejte žádost
Místo výkonu práce:
  • Opava
  • Práci budete vykonávat v objektu v Opavě. Velmi dobrá dopravní obslužnost.
Pozice:
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Opava
Kontakt:
  • Naděžda Hinštová
  • Telefon: +420 596 612 720 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
  • Email: ostrava@diseven.cz
  • Mobil: 737 914 443 (Po – Pá 8 - 12 hod.)
Benefity:
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Mzda od 21.500 Kč + odměny, příplatky, bonusy, znalost práce na PC
  • Přivydělejte si k důchodu
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Podpora ze strany společnosti
  • Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
  • K dispozici šatna a sprcha v objektu
Směnnost:
  • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce:
  • Náplní vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace k dopravě po areálu. Také budete obsluhovat EPS, EZS a CCTV. Nedílnou součástí budou i pravidelné obchůzky objektem. Práci budete vykonávat v objektu v Opavě. Velmi dobrá dopravní obslužnost.
Nabízíme
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
Výhodou
  • předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz
Mzdové rozpětí:
  • 21500 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah:
  • HPP
  • možno i zkrácený úvazek
Požadujeme:
  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Vzdělání: základní

D.I.SEVEN