SANITÁŘ/-KA DZS pro Odbor dopravy

FN Motol

  • Praha 5
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SANITÁŘE DZS pro naše oddělení. Jednosměnný provoz (ranní a odpolední směny, víkendy a svátky volné).
Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Stanete se součástí přátelského týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
Náplň práce:
  • tvoření dvouposádek v sanitním vozidle
  • manipulace s pacientem a transportní technikou
Požadavky:
  • podmínkou kvalifikační kurz Sanitář
  • dobrá fyzická zdatnost bez zdravotních omezení
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • vlídný a empatický přístup k pacientům
  • schopnost týmové spolupráce
Nástup:
  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na:
Místo výkonu práce:Vzdělání: neuvedenoPracovní poměr: Práce na plný úvazekKontaktní jméno: Aleš BurešTelefonní kontakt:Emailový kontakt:

FN Motol