Operátor výroby | ranní směny | Brno slatina

Gi Group

  • Brno, Jihomoravský
  • 23 000 - 28 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: - dovolená 5 týdnů
- 1 sick day
- výkonnostní a multiskill bonusy ( až 6000 Kč/ měsíc)
- stravenkový paušál (55 Kč/ odpracovaný den)
- příplatek za práci přesčas 28 %, příplatek za víkendovou směnu 12 %
- firemní školka
- školení, firemní akce, tématicky zaměřené dny
- firemní posilovna, jazykové kurzy
- možnost dalšího vzdělávání a růstu
- a jiné
Popis pozice: Nástup po domluvě, ideálně co nejdříve!Hledáte stabilní zaměstnání ve výrobě? Máte zájem o práci v čistém a klimatizovaném prostředí? Už Vás nebaví třísměnný provoz?
Nabízíme práci na ranní směnu v Brně ve Slatině!POPIS PRÁCE:
- kompletace výrobků s použitím elektrického/momentového šroubováku a manuální kompletace
- předchystávání materiálu pro montáž serverů
- instalace kabeláže podle instrukcí
- skenování čárových kódů do databáze
- testování, kontrola a balení serverůPracovní doba:
PO - PÁ od 6:00 do 14:30 nebo od 6:20 do 15:00!Možnost přesčasů, které můžete využít jako náhradní volno nebo si je můžete nechat proplatit!Lokalita:
CT Park Brno Slatina
Požadavky: - dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
- manuální zručnost
- schopnost pracovat na základě zadaných úkolů, podle pracovního postupu, manuálu
- schopnost pracovat v týmuPokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám poslat svůj životopis!

Dobraprace