Bezpečnostní pracovník/pracovnice

S.B.S. Bohemia s.r.o.

  • Brodek u Prostějova, Olomoucký
  • Plný úvazek
  • Před 11 dny
VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontaktní osoba Vančurová Michaela, tel. 704878510 (Po-Pá 8:30-15:00), e-mail: obchod@sbs-security.eu. Pracovní doba: Po-Ne (9 hod. a 7 hod. směny dle rozpisu směn)
Náplň práce: straha objektu

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Bezpečnostní pracovník/pracovnice

    Náplň práce VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontaktní osoba Vančurová Michaela, tel. 704878510 (Po-Pá 8:30-15:00), e-mail: obchod@sbs-security.eu. Pracovní doba: Po…
    • Před 22 dny
  • Bezpečnostní pracovník

    SBS Security

    Kdo jsme? Jsme S.B.S. SECURITY s.r.o., ryze česká bezpečnostní a facility agentura s mnohaletými zkušenostmi. Jsme tu pro Vás již od roku 2003, ale naši zakladatelé v oblasti bezpe…
    • Před 16 dny
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Drnovice

    D.I.SEVEN

    • Drnovice, Jihomoravský
    • 120,00 Kč za hodinu
    O firmě Jsme bezpečnostní agentura D.I.SEVEN a už od roku 1995 nabízíme bezpečnostní a úklidové služby. Působíme v celé ČR. Zaměstnáváme více než 2500 zaměstnanců. Proč se k nám …
    • Před 30 dny