Automechanik - autoelektrikář

AUTOSALON DEDEK, s.r.o. - Trutnov

  • Trutnov, Královéhradecký
  • 21 300 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
  • Snadno podejte žádost
AUTOSALON DĚDEK, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici Automechanik - autoelektrikář. Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 21 300 do 40 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Střední odborné (vyučen). Místem pracoviště je AUTOSALON DĚDEK, s.r.o.- provozovna Trutnov, okres Trutnov. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne Robert Klee, , tel.: 499819073, e-mail: prace@autosalondedek.cz.Zaměstnavatel:
Místo výkonu práce:
Platové ohodnocení: 21 300 – 40 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouvaPoznámka zaměstnavateleAUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ
NÁPLŇ PRÁCE:
. Mechanické opravy
. Elektrické opravy
. Servisní prohlídky
. Diagnostika
OČEKÁVÁME:
. Výuční list v oboru
. Praxi v oblasti oprav motorových vozidel (min. 1 rok)
. Řidičský průkaz sk. B
. Spolehlivost a loajalitu
NABÍZÍME:
. Příjemné prostředí a dynamický kolektiv
. Různorodou práci v autorizovaném servisu OPEL a Chevrolet
. Přístup k pracovním postupům výrobce OPEL a Chevrolet
. Vzdělávací kurzy a školení
. Zázemí silné a stabilní rodinné firmy s více než 20letou tradicí
. Sleva na firemní výrobky/služby
. Zajímavé finanční ohodnocení, možnost navýšení v závislosti na výkonu
. Hlavní pracovní poměr - smlouva na dobu neurčitou (po zapracování)
. Jednosměnný provoz
. Příspěvek na oběd
V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj životopis na e-mail prace@autosalondedek.cz nebo volejte 499 819 073, p. KleeTel. kontakt možný po - pá od 8.00 - 17.30 hodin.První kontaktKontaktní osoba: Robert Klee
Telefon: 499819073
E-mail:Referenční číslo ÚP: 28352200714
Poslední aktualizace: 1. 2. 2024

Práce Trutnov