Elektrikář

Bosch

  • Krnov, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
  • Snadno podejte žádost
Co vás čeká
  • Údržba strojů a zařízení.
  • Údržba a úpravy elektrických rozvodů v závodě.
  • Finální elektro zapojení výrobků a jejich testování.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • Minimálně střední odborné vzdělání v oboru elektro.
  • Kvalifikaci dle nařízení vlády 194/2022 Sb., §6.
  • Manuální zručnost.
  • Samostatnost v plnění úkolů.
  • Řidičský průkaz skupiny "B".
Co vám můžeme nabídnout
  • Smysluplnou práci a prohloubení zkušeností s prací v mezinárodní společnosti.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Pracovní dobu 37,5 hodiny týdně.
  • Zázemí silné společnosti.
  • Otevřené a přátelské pracovní prostředí.
  • Vzdělávání vztahující se k vykonáváné profesi, možnosti růstu.
  • Kvartální bonus v závislosti na plnění stanovených cílů.
  • Příspěvek na dopravu až 5 000 Kč za rok.
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 5 700 Kč za rok.
  • Odměnu za ne-absenci až 4 200 Kč za rok.
  • Bezúročné půjčky až do 100.000 Kč.
  • Další benefity: slevu na domácí spotřebiče Bosch, výhodné cestovní pojištění, atraktivní telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, odměny za jubilea, zaměstnanecké akce a další.
Nástup: léto-podzim 2024

Bosch