Operátor výroby - až 34 000 Kč

open recruitment s.r.o.

  • Cheb, Karlovarský
  • 31 000 - 34 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 16 dny
Popis pracovní nabídky
  • obsluhovat a jednoduše nastavovat svěřený výrobní stroj na výrobu nápojů
  • doplňovat materiál do stroje
Pracovní doba PO-PÁ 12 hod. směny R/N, krátký/dlouhý týden.Požadujeme
  • manuální zručnost
- schopnost pochopit jednoduché nastavené stroje
  • spolehlivost
  • mít vlastní auto na dojíždění do práce
Nabízíme
  • celková mzda průměrná bez přesčasů cca 32000 Kč
  • základ 27 500 Kč + obvyklý měsíční bonus cca 2700 Kč
  • příplatky cca 3000 Kč
  • roční odměny cca 20000 Kč
  • po roce smlouva na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek 6000 Kč/rok do Kafetérie
  • stravné 200 Kč/den
  • příspěvek na dojíždění 3 Kč/km
a další benefityVhodné pro Absolventy, uprchlíky z UkrajinyMáte zájem o nabídku Operátor výroby - až 34 000 Kč?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Jan Moulík z open recruitment s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Operátor výroby - autokoberce, až 37.000Kč

    KeXeK s.r.o.

    • Cheb, Karlovarský
    • 27 000 - 37 000 Kč za měsíc
    Požadavky Pro výrobní podnik na CT parku Nová Hospoda v Boru u Tachova hledáme nové fyz. zdatné kolegy operátor výroby. Zajištěno dotované ubytování přímo na CT parku. Jedná …
    • Před 9 dny
  • Operátor výroby - až 34 000 Kč

    open recruitment s.r.o.

    • Cheb, Karlovarský
    • 31 000 - 34 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: obsluhovat a jednoduše nastavovat svěřený výrobní stroj na výrobu nápojů doplňovat materiál do stroje Pracovní doba 12 hod. směny R/N v systému krátkého a dlouhé…
    • Před 17 dny