CNC soustružník

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

  • České Budějovice, Jihočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Náplň práce: programování a obsluha CNC soustruhu Masturn 32 CNC.
Požadujeme: vzdělání v oboru strojírenství, praxi na soustruhu, zkušenosti s programování CNC výhodou, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost.
Nabízíme: zvýhodněné podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, dovolenou navíc.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • CNC soustružník

    KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Náplň práce: programování a obsluha CNC soustruhu Masturn 32 CNC. Požadujeme: vzdělání v oboru strojírenství, praxi na so…
    • Před 21 dny
  • CNC SOUSTRUŽNÍK

    • České Budějovice, Jihočeský
    Změněno: 18.04.2024 v 05:00 ID: 18987445 Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou. Náplň práce: programování a obsluha CNC soustruhu Masturn 32 CNC. Požadujeme: vzdělání v obo…
    • Před 8 dny
  • Obsluha CNC strojů (m/ž)

    Adecco

    • České Budějovice, Jihočeský
    Nabídka: - práci ve stabilní rodinné společnosti - 5 týdnů dovolené - pololetní prémie - zajištění praktického doktora i zubaře - příspěvek na stravování - příspěvek na kultur…
    • Před 2 měsíci