Strojník - obsluha kompaktoru

RUMPOLD 01 - Vodnany s.r.o.

  • Vodňany, Jihočeský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadavky:
- Strojník, obsluha kompaktoru na skládce
- ŘP skupiny C nebo T
- Strojní průkaz - kolové nakladače
- Pracovní doba: Po - Pá 6.00 - 14.30
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál
Kontakt e-mail: pitrova@rumpold.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Strojník - obsluha kompaktoru

    • 35 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz, Jiné Náplň práce Požadavky: - Strojník, obsluha kompaktoru na skládce - ŘP skupiny C nebo T - Strojní průkaz - kolové nakladače - Pracovní doba…
    • Před 1 dnem

    • Strakonice, Jihočeský
    Změněno: 26.04.2024 v 05:00 ID: 18997950 Požadavky: - Strojník, obsluha kompaktoru na skládce - ŘP skupiny C nebo T - Strojní průkaz - kolové nakladače - Pracovní doba: Po - …
  • Uklízeč/uklízečka (obsluha mycího stroje)

    Garance Pisek Int. s.r.o.

    Náplň práce Požadvaky: obsluha sedacího mycího stroje (strojní úklid), mzda po zapracování 130,-- Kč/hod. požadována trestní bezúhonnost. Nástup po domluvě, PP na 7 měsíců s mož…
    • Před 23 dny