Supply Chain Manager

Manpower

  • Olomoucký kraj
  • 60 000 - 80 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Náplň práce
  • plánování výroby s ohledem na efektivní výrobu, výkonnost dodávek a minimalizaci zásob
  • plánování kapacit a řízení přesunů
  • podpora vývojového oddělení z hlediska nových materiálů, nových dodavatelů
  • zodpovědnost za analýzu, optimalizaci a standardizaci procesů v rámci dodavatelského řetězce
Požadujeme * praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 5 let
  • zkušenosti s řízením dodavatelského řetězce (ideálně automobilový průmysl)
  • pokročilou znalost procesního prostředí SAP
  • plynulá AJ
  • analytické schopnosti, flexibilně reagovat na situace a řešit je, rozvinuté obchodní dovednosti
  • pokročilé manažerské schopnosti a strategické myšlení
Nabízíme * práci v perspektivní výrobní společnosti s mezinárodní působností
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost aktivního využívání cizích jazyků a posouvat se s něm
  • práci na zajímavých projektech a mnoho dalšího rádi představíme na osobním pohovoru
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

JobDNES