MARKETINGOVÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

MEPAC CZ, s.r.o.

  • Třinec, Moravskoslezský Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:TŘ z:22/3/2024 Náplň práce: - Správa a editace obsahu webových stránek - Úpravy a tvorba tištěných katalogů - Tvorba internetové reklamy, PPC reklamy a její efektivní zacílení - Tvorba produktových videí - Správa sociálních sítí, YT kanálu - Tvorba marketingových průzkumů, newsletterů a zpracování reportů - Spolupodílení se na tvorbě obsahu internetového obchodu - Spoluorganizace firemních akcí, veletrh ů, firemních večírku, teambuildingů apod. Požadujeme: - Minimálně Středoškolské vzdělání s maturitou - obor MARKETING - Zkušenost s tvorbou internetové reklamy, PPC - Povědomí o současných online marketingových trendech - Výborná znalost českého pravopisu - Tvorba šablon, UI a UX design - Základní znalost GA4 a Google ads, mírně pokročilá znalost SEO - Znalost alespoň jednoho z grafických programů (Photoshop, Illustrator, InDesign) - Cit pro grafiku a smysl pro detail - Cit pro psaní chytlavých článků a popisků - Týmový duch - Ochota naslouchat a učit se novým věcem Výhodou: - Technické myšlení - Zkušenosti a přehled z oblasti strojírenství, výroby apod. - Základní znalost anglického a polského jazyka (e-mailová komunikace, občasná telefonní komunikace) Nabízíme: - Práce na HPP, možnost práce při studiu. - Při mimořádných výkonech možnost nadstandartních odměn - Různorodá práce ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti působící na trhu již 30let - Moderní pracoviště s kvalitním pracovním vybavením - Přátelský kolektiv ochotný vždy pomoci - Stravenkový paušál, firemní akce, možnosti dalšího vzdělávání a školení. Kontakt emailem.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Marketingový pracovník/pracovnice

    MEPAC CZ, s.r.o.

    • Třinec, Moravskoslezský
    TŘ z:22/3/2024 Náplň práce: - Správa a editace obsahu webových stránek - Úpravy a tvorba tištěných katalogů - Tvorba internetové reklamy, PPC reklamy a její efektivní zacílení …
    • Před 1 měsícem
  • Pracovník/pracovnice v sociálních službách

    • Třinec, Moravskoslezský
    • 25 630 - 35 820 Kč za měsíc
    TŘ z:31/1/2024 Požadujeme: - základní vzdělání, střední vzdělání, střední vzdělání s maturitou, kurs pracovníka v sociálních službách, možnost doplnění při zaměstnání - schopnos…
    • Před 2 měsíci
  • Pracovník/pracovnice na úklid v třinci (vhodné i pro OZP)

    Rostislav Turon s.r.o.

    • Třinec, Moravskoslezský
    Náplň práce TŘ z:3/4/2024 (vhodné i pro OZP) Náplň práce: - úklid panelových vchodů, případně rodinných domů. Požadujeme: - časovou flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, c…
    • Před 23 dny