Referent odbytu - logistik

ETHIC HR

  • Pardubice, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Nabídka: Zázemí stabilní české společnosti, vstřícné a otevřené jednání, výborné pracovní a mezilidské vztahy.
Motivující mzda a další firemní výhody, včetně týdne dovolené navíc, sick days, dotovaného stravování, firemních akcí, příspěvku na dovolenou a dalších firemních benefitů.
Pracovní pozice je na HPP, plný pracovní úvazek.
Nástup možný dohodou, na nového kvalitního zaměstnance rádi počkáme.
Popis pozice: Komunikace se zákazníky ohledně objednávek, dodávek zboží, zjišťování jejich potřeb.
Příprava dokladů o prodeji zboží, vedení evidence, vystavování dokladů o dodávkách zboží.
Kontrola skladových zásob, přijatých i vystavených faktur, objednávky, koordinace a přejímky zboží.
Plánování a objednávání přepravy zboží ze skladu nebo od dodavatele k zákazníkovi / na místo stavby.
Evidence objednávek na zakázky, vystavování a evidence objednávek pro materiál na sklad a následný příjem zboží na sklad a jeho evidence.
Kontrola cen a dodávky dle dodacích listů (druh zboží, množství), koordinace přímých dodávek od dodavatelů na stavbu, popřípadě dodávky ze skladu, komunikace se stavbou, přepravní službou, spedicí. Zabezpečení včasné, ucelené dodávky zboží v bezvadném stavu na stavbu, případně na sklad.
Prodej zboží ze skladu konečnému zákazníkovi – formou prodejky, dodacího listu.
Vystavování faktur dle vystavených dodacích listů a dle přijatých faktur v případě přímé dodávky od výrobce.
Pravidelně aktualizovat ceny sortimentu v ceníku.
Evidence, řešení a administrace dobropisů – vrácené zboží. Řešení reklamací.
Spolupráce při tvorbě cenových nabídek.
Koordinace a vytěžování dopravy.
Požadavky: SŠ.
Dobrá orientace v podobném sortimentu zboží / zaměření, jako má firma HAK velkoobchod.
Dovednost "přečtení" stavebního výkresu.
Zájem o tento obor, ochota učit se.
Komunikační dovednosti.
Organizační dovednosti, zodpovědnost, spolehlivost, loajalita.
Aktivní práce s PC (MS Office).
Logické myšlení a zájem řešit samostatně zadané úkoly. Proaktivita.
Poznámka: Místo výkonu práce: Pardubice – Černá za Bory. Profil zaměstnavatele HAK velkoobchod s.r.o.: přední dodavatel komplexních materiálových systémů pro vodovody, kanalizace a komunikace. Dlouhodobá tradice, osobní přístup, odborné znalosti, spolehlivost. Česká rodinná firma, služby zákazníkům po celé České republice. Oslovila-li Vás naše nabídka a chcete se ucházet o tuto pracovní pozici, zašlete nám svůj životopis na uvedený kontakt společnosti ETHIC HR, která realizuje toto výběrové řízení.

Dobraprace