Montážní dělníci výrobků Z pryže a plastů

WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o.

  • Ostrov, Karlovarský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Kontakt: Sedláková Kateřina, tel.: 703 181 640, e-mail: katerina.sedlakova@witte-automotive.cz
Uchazeči s doporučenkou, mohou přijít každé úterý ( kromě 1.9. a 8.9.) od 10:00 hod přímo do našeho závodu v Ostrově nebo si dohodnout schůzku telefonicky.
Požadujeme:
- spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch, manuální zručnost
- zkušenosti z výrobní společnosti jsou u nás vítány
Popis pracovní činnosti:
- obsluha vstřikovacích strojů, kontrola dílů dle pracovních návodek, následné opracování surových dílů brusnými houbičkami
- 100% vizuální kontrola laku
- montáž klik do automobilů
- budete pracovat na výrobních linkách
- práce ve 3 směnném provozu nebo v nepřetržitém provozu
Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- příležitosti k profesnímu růstu
- zajímavé finanční ohodnocení
- nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
- obědy za 13 Kč, dotované stravné
- širokou nabídku benefity programu
- 5 týdnů zasloužené dovolené
Místo výkonu práce: Průmyslová 1500, 36301 Ostrov

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Montážní dělníci výrobků Z pryže a plastů

    WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o.

    • Ostrov, Karlovarský
    • 20 000 - 26 800 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Sedláková Kateřina, tel.: 703 181 640, e-mail: katerina.sedlakova@witte-automotive.cz Uchazeči s doporučenkou, mohou přijít každé úterý ( kromě 1.9. a 8.9.)…
    • Před 13 dny
  • Montážní dělníci ostatních výrobků

    CZECH-CONT s.r.o.

    • Ostrov, Karlovarský
    • 23 500 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Brucknerová Martina Mgr., tel.: 720 942 006, e-mail: brucknerova@czech-cont.cz - praxe v oboru min. 2 roky výhodou - požadujeme dobrou fyzickou kondice - …
    • Před 22 dny
  • Montážní dělníci ostatních výrobků

    CZECH-CONT s.r.o.

    • Ostrov, Karlovarský
    Kontakt: Brucknerová Martina Mgr., tel.: 720 942 006, e-mail: brucknerova@czech-cont.cz - praxe v oboru min. 2 roky výhodou - požadujeme dobrou fyzickou kondice - anglický jazyk…
    • Před 22 dny