Ošetřovatel/ka koní

Stredni skola managementu a sluzeb s.r.o.

  • Sedlec-Prčice, Středočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Pozice: ošetřovatel/ka koní
OC
Přijmeme pracovníka na pozici ošetřovatel/ka koní.
Požadujeme:
pracovitost, spolehlivost, zkušenost s podobnou prací.
Náplní práce je: místování, vyvádění koní do/z výběhu případně lonžování a ježdění koní ve výcviku.
Pracovní doba 7,30 -16,30
Zaměstnanecké výhody:možnost ubytování přímo v areálu, ustájení vlastního koně,
Nástup možný ihned. Mzda: 19 500,- Kč
Kontakt:Krčmářová Tamara Ing., tel.: 603 525 920, e-mail: sousos@sousps.cz
Místo výkonu práce:Střední škola managementu a služeb s.r.o.pracoviště, Chotětice č.p. 1, Sedlec-Prčice 1

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Ošetřovatel/ka koní

    Stredni skola managementu a sluzeb s.r.o.

    • Sedlec-Prčice, Středočeský
    • 20 000 - 22 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pozice: ošetřovatel/ka koní Kontakt: Krčmářová Soňa, tel.: 731 148 544, e-mail: sona.krcmarova@seznam.cz První kontakt e-mailem nebo telefonicky 8:00 - 16:00 hod. …
    • Před 9 dny
  • Ošetřovatel/ka koní

    Stredni skola managementu a sluzeb s.r.o.

    • Sedlec-Prčice, Středočeský
    Pozice: ošetřovatel/ka koní Kontakt: Krčmářová Soňa, tel.: 731 148 544, e-mail: sona.krcmarova@seznam.cz První kontakt e-mailem nebo telefonicky 8:00 - 16:00 hod. Hledáme spoleh…
    • Před 8 dny
  • Ošetřovatel/ka koní

    Stredni skola managementu a sluzeb s.r.o.

    • Sedlec-Prčice, Středočeský
    • 20 000 - 24 000 Kč za měsíc
    O nás Farma zabývající se chovem sportovních koní, klidná lokalita, možnost ubytování zdarma v areálu v plně vybaveném apartmánu, pes nebo jiné zvíře není překážkou. Náplň prác…
    • Před 10 dny