Obsluha extruderových linek

Röchling

  • Tábor, Jihočeský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Částečný úvazek
  • Před 23 dny
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (ranní, odpolední, noční a o víkendu 12hodinná směna).
Co nabízíme
  • Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti.
  • Velmi dobré pracovní podmínky a zázemí
  • Různorodá práce v oboru (dodáváme plasty do 27 průmyslových odvětví).
  • Možnost dalšího odborného růstu
  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí. Zaměstnanecké benefity (stravenky v hodnotě 150,- Kč, benefitní karta UP, příspěvek na dopravu, penzijní a životní pojištění). 5 týdnů dovolené.
  • Zastavte se na nezávazný pohovor a prohlédnout si pracoviště. Čeká Vás práce v nových moderních prostorách v Táboře.
V oboru Industrial podporujeme zákazníky naším jedinečným know-how v oblasti plastů. Naše plasty se používají téměř v každém průmyslovém odvětví na světě. Přitom platí, že každý průmyslový obor klade na plasty zcela jiné požadavky.Ve skupině Röchling sami utváříte odvětví. Celosvětově. Společně měníme všední den mnoha lidí, protože činíme jejich vozy lehčími, děláme bezpečnější obaly léků a zlepšujeme průmyslové aplikace. S počtem 11 700 zaměstnanců ve 25 zemích.

Röchling

Podobné nabídky

  • operátor/ka výroby - obsluha výrobních linek

    AL INVEST Bridlicna, a.s.

    • Tábor, Jihočeský
    • Sudoměřice, Jihomoravský
    • 60 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nabízíme: - čtvrtletní a roční odměny - příspěvek na penzijní připojištění - dovolená navíc - stravování v závodní jídelně Konta…
    • Před 1 měsícem
  • Obsluha pro rychlé občerstvení

    Kuderi Food s.r.o.

    • Tábor, Jihočeský
    Obsluha stánku a příprava rychlého občerstvení. Kontakt telefonicky - PO-PÁ od 7:00 do 17:00 Zaměstnanecké výhody - občerstvení na pracovišti .…
    • Před 1 měsícem
  • Obsluha CNC strojů (soustruh, frézka)

    FreeCon

    • Tábor, Jihočeský
    • 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce: - obsluha CNC obráběcích strojů / frézky / soustruh - měření a kontrola vyrobených dílů - zodpovědnost za přesnost a splnění výrobních parametrů - Požadujeme…
    • Před 2 měsíci