Referent majetkové správy oddělení údržby a provozu budov

Krajske reditelstvi Policie kraje Vysocina

  • Jihlava, Vysočina
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: • platová třída 10 s platem 23.390,- Kč – 34.370,- Kč (dle započitatelné praxe)
  • zvláštní příplatek 2.200,- Kč
  • osobní ohodnocení po zapracování
  • možnost čerpání prostředků z FKSP (penzijní připojištění, rekreace)
  • benefity Policie České republiky
  • řádná dovolená 25 dní, 5 dní indispozičního volna
  • místo výkonu: Jihlava
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, 3 měsíce zkušební doba, možnost prodloužit pracovní poměr na dobu neurčitou
Popis pozice: • vedení správy, údržby, oprav a provozu nemovitostí
  • vedení stavební skupiny zaměstnanců cca 20 osob, včetně koordinace a stanovení priorit technologického postupu prací v oblasti údržby a oprav nemovitostí
  • vedení staveb, technického dozoru stavebníka
  • sestavování stavebních rozpočtů či výkazů výměr pro akce realizované externím dodavatelem
Požadavky: • středoškolské vzdělání stavebního směru (v oborech pozemní stavitelství, příprava realizace a provoz staveb, technické zařízení budov) nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru
  • znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů
  • iniciativní přístup k řešení, logické myšlení
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita a samostatnost
  • ochota učit se novým věcem, sledování změn v předpisech
  • dobré komunikační, vyhledávací, vyjednávací a organizační schopnosti
  • trestní a občanská bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů)
  • řidičský průkaz skupiny „B“
Výhodou
  • základní znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázkách ve znění pozdějších předpisů
  • základní znalost zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve znění pozdějších předpisů
  • Osvědčení o autorizaci dle zákona č. 360/1992 Sb., pro obor „POZEMNÍ STAVBY“ nebo „TECHNIKA PROSTŘEDÍ STAVEB“ (technik/inženýr)
Poznámka: • pružná pracovní doba • termín pro zaslání životopisu: 15. 11. 2023 • možnost nástupu: 1. 2. 2024 (či dohodou) • součástí přijímacího řízení je osobní pohovor V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění a motivační dopis na adresu lenka.kvasova@pcr.cz. Případné doplňující informace je možné získat u por. Bc. Lenky Kvášové na tel. č. 974 261 407, 725 661 028.

Dobraprace