Technik/mechanik - výrobní stroje, pondělí - pátek

PARTNER 4 JOB

  • Český Brod, Středočeský
  • 40 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zaměstnanecké benefity
  • Nástup možný ihned/dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha-východ (ideální lokalita bydliště: Český Brod, Úvaly, Škvorec, Říčany), velmi dobré autobusové spojení
Platové ohodnocení: 40.000 - 55.000 KčDalší zajímavé pracovní nabídky na: www.partner4job.cz
Popis pozice: • Oprava, údržba, seřizování strojního vybavení - balící, plnící linky
  • Spolupráce s externí servisní společností
  • Nákup náhradních dílů
Požadavky: • Zkušenosti na obdobné pozici, technické vzdělání pro uchazeče bez praxe
  • Pečlivost, spolehlivost, ochota pracovat
Poznámka: Odpovědí na tento inzerát uděluji souhlas společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., IČO 026 14 235, zapsané v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 221367, zastoupenou paní Janou Lžičařovou, jednatelkou společnosti (dále jen „Správci“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a zákona č. 480/2004 Sb. o šíření obchodních sdělení zpracovával osobní údaje obsažené v mém životopise i v případných dalších osobních materiálech (dále je „Osobní údaje“). Dále uděluji souhlas s poskytnutím mých Osobních údajů třetím stranám, tj. právnickým osobám, které o ně projeví zájem z důvodu možnosti budoucího zaměstnání mé osoby, za předpokladu, že o takovém kroku budu Správcem telefonicky, elektronickou poštou nebo osobně informován a potvrdím touto cestou svůj souhlas v každém jednotlivém případě. Souhlasím, aby mé Osobní údaje byly interně zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k navázání nového pracovního poměru. Souhlasím, aby i poté byly mé Osobní údaje v rozsahu nezbytně nutném uchovány v archivu Správce. Beru na vědomí, že mohu od Správce požadovat přístup k mým Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, rovněž mohu uplatnit právo na přenositelnost údajů. Beru na vědomí, že mohu kdykoli tento svůj souhlas odvolat a požádat o vyjmutí svých Osobních údajů ze systému, případně archivu Správce a skartování, případně navrácení veškerých písemných osobních materiálů. Beru na vědomí, že údaje nejsem povinen poskytnout.

Dobraprace