Montážní dělník/dělnice - operátor/ka výroby

Hitachi Automotive Systems Czech, s.r.o.

  • Louny, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
čtyřsměnný (nepřetržitý)provoz
Náplň práce:
-obsluha stacionárních strojů a zařízení
-práce se záznamovou dokumentací
Požadujeme:
-samostatnost, spolehlivost, pečlivost při práci
-ochota pracovat ve směnném provozu,
-zdravotní způsobilost
-praxe na obdobné pozici výhodou
Zaměstnanecké výhody: Odměna za splnění pracovní doby, dovolená nad rámec zákoníku práce, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na dojíždění, 13.mzda, dotované stravování, výkonnostní bonus
kontakt: tel.: 778471633 po-pá 9,00-15,00 hod, e-mail: nicol.satalikova@hitachiastemo.com,

Práce u nás.cz