Strážný, vrátný

OKO 69, s.r.o.

  • Karlovy Vary, Karlovarský
  • 120,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Kontakt: Vašátko Jiří Ing., tel.: 477 070 025, e-mail: prace@oko69.cz Náplň práce: - Ostraha objektu - Kontrola vstupů a vjezdů do objektů - Pochůzková činnost - Zápisy do evidenčních knih - Směnný provoz - Požadujeme: - Výpis z rejstříku trestů - Spolehlivost a flexibilitu - Certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou - Vhodné pro OZP Nabízíme: - Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování - Zázemí stabilní firmy - Odměny pro vynikající pracovníky - Možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E - Pravidelná školení Příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Strážný, vrátný

    OKO 69, s.r.o.

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    Kontakt: Vašátko Jiří Ing., tel.: 477 070 025, e-mail: prace@oko69.cz Náplň práce: - Ostraha objektu - Kontrola vstupů a vjezdů do objektů - Pochůzková činnost - Zápisy do evi…
    • Před 1 měsícem
  • Strážný, vrátný

    OKO 69, s.r.o.

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    Náplň práce Kontakt: Vašátko Jiří Ing., tel.: 477 070 025, e-mail: prace@oko69.cz Náplň práce: - Ostraha objektu - Kontrola vstupů a vjezdů do objektů - Pochůzková činnost -…
    • Před 23 dny
  • Noční vrátný

    Bohemia - lazne a. s.

    • Karlovy Vary, Karlovarský
    Kontakt: Lokajíčková Martina, tel.: 352 511 123, e-mail: housekeeping@bohemia-lazne.cz. telef.: 7:00 - 15:00 h. Požadujeme: - i bez předchozí praxe -základní znalost německého …
    • Před 1 dnem