Vedoucí týmu instalatérů

Jurasek, spol. s.r.o.

  • Zlín, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 10 dny
NÁPLŇ PRÁCE
Tato pozice je ideální pokud máte zkušenosti v oboru "instalatér" nebo projektant TZB a chcete se v oboru posunout dál.
Vaším úkolem bude:
organizace práce a vedení týmu instalatérů
kontrola provedení svěřené práce
technická podpora při realizaci zakázky
organizace dodávek materiálu
POŽADUJEME
vzdělání nebo praxe ve stavebním oboru (výhodou obor TZB)
znalost oboru vodo-topo-plyn
řidičský průkaz - skupiny B
komunikační a organizační schopnostiNABÍZÍME
jednosměnný provoz, práce v ČR (převážně Zlínský kraj)
zázemí stabilní společnosti
možnost odborného růstu
služební vozidlo, mobilní telefon
příspěvek na stravování
nástup možný ihnedPOZN: Zájemci se hlásí e-mailem: koupelny@zlin.cz

Práce u nás.cz