Procesní inženýr elektro - pro nový závod

Adecco

  • Karlovy Vary, Karlovarský
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: * Práci v nadnárodní stabilní společnosti s moderním prostředím
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Roční odměny
  • Flexi passy v zajímavé hodnotě
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • A mnoho dalšího
Popis pozice: * Podílení se na budování nového závodu z hlediska inženýringu
  • Zodpovědnost za návrh, implementaci, údržbu a opravy elektrických systémů a zařízení v rámci výrobních procesů
  • Zpracování technické dokumentace
  • Spolupráce na vývoji a výrobě strojů a zařízení pro výrobu
  • Řízení projektů v oblasti automatizace
  • Součinnost na globálních projektech
Požadavky: * SŠ/VŠ vzdělání technického směru - (elektrotechnické vzdělání výhodou)
  • Předchozí praxe min. 3 roky z výrobní společnosti / automotive
  • Všeobecný přehled z oblasti průmyslového inženýrství
  • Zkušenosti v oblasti bezpečnosti strojů a zařízení výhodou
  • Znalost předpisů a norem týkajících se elektrické bezpečnosti výhodou
  • Dobrá komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Aktivní přístup, samostatnost, systémové myšlení
  • Ochota cestovat
  • Řidičský průkaz sk. B
Poznámka: Zaujala Vás pozice? Dejte mi o sobě vědět. Probereme detaily nabídky, případně představím jiné možnosti na trhu práce. Budu se těšit! V případě Vašeho zájmu pošlete prosím svůj životopis na katerina.freiova@adecco.com nebo mě v případě dotazů kontaktujte na tel. 734 444 983.

Dobraprace