Hledám brigádu - řidič B, C (C+E)

  • Uherské Hradiště, Zlínský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Smazat/ Upravit/ TopovatDobrý den,ke stávajícímu zaměstnání řidiče dodávkového vozidla hledám dlouhodobou a stabilní brigádu B, C (C+E) - všechno potřebné mám. Každodenní návrat domů, tudíž vnitro, případně Slovensko. Dlouholetá praxe v řízení dodávky.Nabízím a požaduji slušné jednání, spolehlivost, preferuji dlouhodobější spolupráci a požaduji zaškolení.Oblast Uh. Hradiště a okolí do 50 km.

Bazoš

Podobné nabídky

  • Řidič sk. C - jedna směna, volné víkendy, bonusy

    Index Nosluš

    • Uherské Hradiště, Zlínský
    Náplň práce: Máte řidičský průkaz sk. C, chcete pracovat pouze na jednu směnu a denně se vracet včas domů, mít volné víkendy a jezdit pouze v rámci jedné oblasti? Pak se nám ozvět…
    • Před 12 dny
  • řidič sk. C+E

    • Uherské Hradiště, Zlínský
    Změněno: 18.04.2024 v 05:00 ID: 18987612 ŘP "C, E", vnitrostátní i mezinárodní doprava (převážně ČR a SR), diety k základnímu platu, možnost rozšíření ŘP "B" na "C, E" a profesní…
    • Před 11 dny
  • Řidič skupiny C

    UNIGASTRO s.r.o.

    • Uherský Brod, Zlínský
    • 26 000 - 34 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče Náplň práce rozvoz chlazeného a mraženého zboží zákazníkům, pro…
    • Před 2 dny