Noční recepční (Praha 7) - až 160,-Kč/hod

Aves Plus

  • Praha 7
  • 160,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Pozice pro invalidního důchodcePožadujeme:
  • min věk 18 let
Nabídka:
  • mzdu až 160,- Kč/hod.
  • Náborový příspěvek 5.000,-Kč
  • příspěvek na ubytovnu/dopravu
  • příspěvek až 5000,- Kč v rámci programu „Přiveď kamaráda“
  • pracovní uniformu
  • profesní kvalifikaci „strážný“ 68-008-E - zajistíme během vstupního školení
  • dobrou dopravní dostupnost
Pracovní náplň:
  • noční ostraha
  • pochůzková činnost
Sdílejte tuto stránku, vyberte svou platformu.

Aves Plus

Podobné nabídky

  • Recepční (denní/noční)

    Art Nouveau Palace Hotel

    • Praha 1
    Recepční (denní/noční) Art Nouveau Palace Hotel Panská 12 110 00 Praha 1, Česká republika URL: Kontaktní osoba: Petr Frňka Hotel Praha 1 Hlavní pracovní poměr Angličti…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • Denní/ noční recepční pro hotel Bookquet

    Hotel Bookquet

    • Praha 1
    Denní/ noční recepční pro hotel Bookquet Hotel Bookquet Karoliny Světlé 27 11000 Praha 1, Česká republika Tel: +420 266 133 004 URL: Kontaktní osoba: Michaela Karbulková Ho…
    • Před 20 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Noční recepční ve 4* hotelu

    • Praha 1
    Hotel Hastal Prague Old Town Jsme malý rodinný 4* hotel v centru Prahy s tradicí 5 generací, které hotel postupně budovaly až do dnešní podoby. Hledáme nového kolegu/kolegyni, …
    • Před 3 dny