Výrobák na produkci Alukol (C) - Náborový příspěvek 10.000,-kč

  • Mošnov, Moravskoslezský Měšice, Středočeský
  • 23 000 - 28 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Pro významnou zahraniční firmu v Mošnově, která se zabývá produkcí litých kol pro osobní i závodní automobily světových značek, hledáme vhodné kandidáty na různé pozice průřezem celé výrobní organizační struktury (slévač, brusič, obsluha cnc strojů, skladník/manipulant, výstupní kontrolor, operátor).datum nástupu:Dohodoumzda:23 000 - 28 000 Kč/měsvhodné také pro:absolventymin. vzdělání:úplné střední-vyučenMáte zájem o tuto pozici?Volejte
800 800 872
+420 800 800 872Pište
ostrava@komfortap.czPožadujeme
  • praxe na stejných nebo obdobných pozicích
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • 100% zdravotní způsobilost
  • dokončeno středoškolské vzdělání (minimálně výuční list technického oboru)
  • schopnost rychlého zaučení
Pracovní náplňVaší náplní práce může být:
  • Obsluha strojů a zařízení na slévárně
  • Broušení části kol
  • Vizuální kontrola kol
  • Manipulace s koly
  • Balení kol
  • Rozvoz materiálu i hotových výrobků paleťákem, nebo VZV
Nabízíme
  • 2.500 Kč bonus za aktivitu
  • Motivující finanční ohodnocení: 105 Kč/hod = základní mzda
  • Dočasný příplatek ke zmírnění dopadu inflace na zaměstnance 10kč/hod, s platností od 1.1.-31.12.2023
  • Zaškolovací příspěvek 30 Kč/hod (tento příspěvek je vyplácen pouze první měsíc po dobu zaškolování a slouží jako náhrada za prémie až 20 %)
  • Prémie 20 % ze základní mzdy - průměrně 3.000 Kč (tento bonus je závislý na výkonnosti daného zaměstnance)
  • Noční příplatek 10 % - průměrné 400 Kč, přesčas 25 % - 27 Kč/h, víkend 25 % - 27 Kč/h
  • Náborový příspěvek 10.000 Kč, který je vyplácen na 2 části - 1.měsíc 5.000 Kč a v 6.měsíci 5.000 Kč (podmínka vyplacení příspěvku je odpracování celého prvního měsíce)