Elektronický designér HW

Advantage Consulting

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: Chcete být klíčovou součástí zajímavých projektů? Máte zapálení pro nové elektro technologie a HW architekturu? Domluvíte se anglicky? ANO? Zašlete nám Váš životopis!Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: ELEKTRONICKÝ DESIGNÉR HW
  • MZDA DLE VAŠICH ZKUŠENOSTÍ
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy
  • Pestré prémie
  • Notebook + telefon
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu: okres Nový Jičín
Popis pozice: * Vytváření elektro návrhů pro splnění požadavků EMC
  • Spolupráce s kolegy na vývoji nové technologie
  • Spoluúčast na zajímavých projektech
  • Analýzy
  • Práce v týmu
  • Komunikace s partnery
Požadavky: * SŠ/VŠ vzdělání elektro
  • Znalost HW obvodů a nástrojů pro návrh schémat
  • Platná elektro vyhláška
  • Anglický jazyk slovem i písmem

Dobraprace

Podobné nabídky

  • ELEKTRONICKÝ DESIGNÉR HW (60-70.000 KČ)

    • Ostrava, Moravskoslezský
    • 60 000 - 70 000 Kč za měsíc
    Chcete se profesně posunout a být klíčovou součástí zajímavých projektů? Máte zapálení pro nové elektro technologie a HW architekturu? Domluvíte se anglicky? V tom případě jste to …
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • Elektronický designér HW (60-70.000 KČ)

    Advantage Consulting

    • Ostrava, Moravskoslezský
    • 60 000 - 70 000 Kč za měsíc
    Nabídka: Chcete se profesně posunout a být klíčovou součástí zajímavých projektů? Máte zapálení pro nové elektro technologie a HW architekturu? Domluvíte se anglicky? V tom případě…
    • Před 1 měsícem
  • MaR Designer

    ABB

    • Ostrava, Moravskoslezský
    MaR Designer Take your next career step at ABB with a global team that is energizing the transformation of society and industry to achieve a more productive, sustainable future. …
    • Před 2 dny