Obsluha betonárny Hradec Králové

Cemex

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
  • Snadno podejte žádost
Pracovní náplň:
  • Řízení provozu a obsluha betonárny,
  • údržba zařízení na betonárně,
  • telefonická komunikace se zákazníky,
  • ostatní činnosti související s provozem betonárny.
Očekáváme:
  • SŠ vzdělání / vyučení nejlépe technického směru,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • ŘP - skupina C nebo T,
  • strojnický průkaz výhodou,
  • komunikativnost, organizační schopnosti,
  • časovou flexibilitu.
Nabízíme:
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr (aktuálně 8mi hodinové směny - možnost dohody na 12ti hod. - krátký/dlouhý týden),
  • zázemí úspěšné firmy,
  • možnost získat strojnický průkaz na náklady firmy,
  • odpovídající mzdové podmínky,
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, dodatková dovolená, penzijní připojištění až 1.500; Cafeterie až 15.600,- ročně apod.).
Místo výkonu práce:
Hradec KrálovéNástup:
  • ihned - dohodou

Cemex