Operativní nákupčí/referent/ka nákupu

Lohmann & Rauscher

  • Slavkov u Brna, Jihomoravský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: • zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • zajímavou a perspektivní práci
  • nástup možný ihned
  • možnost osobního rozvoje, jazykové vzdělávání
  • dovolená nad rámec Zákoníku práce
  • prémie na dovolenou a prémie na Vánoce
  • každoroční navyšování mezd
  • věrnostní prémie
  • dotované stravování
  • vitamínové balíčky
  • tábory pro děti zaměstnanců
  • firemní akce a benefity
Popis pozice: • zajištění včasných dodávek výrobků a materiálů pro výrobu a distribuční centra
  • spolupráce s dodavateli, výrobou a zahraničním odbytem
  • koordinace dodacích termínů
  • plánování objemů prodeje
  • optimalizace skladových zásob
  • řešení reklamací
Požadavky: • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost MS Office, SAP výhodou
  • pokročilá znalost AJ nebo NJ
  • schopnost týmové práce
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost
  • analytické myšlení
Poznámka: Životopis doložte v českém i v cizím jazyce, nutná znalost cizího jazyka – denní komunikace

Dobraprace