Prodavač/ka

Zapadoceske konzumni druzstvo Plzen

  • Šťáhlavy, Plzeňský
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Nástup ihned nebo dle dohody.
Smlouva na dobu určitou na půl roku s možností prodloužení na neurčito.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 23 dní dovolené, příspěvěk na penzijní spoření

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Prodavač/prodavačka

    Ladislav Fridel - pekarstvi

    • Rokycany, Plzeňský
    Požadujeme: praxe výhodou, není podmínkou, komunikativnost, vstřícnost, organizační schopnosti, manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z…
    • Před 21 dny

    Ladislav Fridel

    Náplň práce Požadujeme: praxe výhodou, není podmínkou, komunikativnost, vstřícnost, organizační schopnosti, manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost. Zaměstnavatel bude pož…
    • Před 22 dny

    ADRA, o.p.s.

    • 21 300 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Možnost zkráceného úvazku 16-40 hod./týdně Mzda uvedena při plném úvazku. Místo výkonu práce v Rokycanech bude ještě stanoveno. Prosíme zaslat životopis na e-mail…
    • Před 29 dny