Odborný konzultant SW

JobStart

  • Zlínský kraj
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
7708-Odborný konzultant SWJste komunikativní, analytický a umíte naslouchat zákazníkům? Rád byste měl flexibilní pracovní dobu nebo měl možnost mít Home office? Jestliže ano, tak jste náš člověk!
Pro našeho významného klienta, společnost z oblasti identifikačních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:
Odborný konzultant SWNáplň práce
  • Před implementační analýzy zakázek a konzultace
  • Implementace a zákaznické konfigurace SW produktů
  • Aktivní hledání technických možností řešení zákaznických požadavků
  • Práce v databázových aplikacích spravující docházku, webové aplikace
  • Spolupráce na tvorbě cenových nabídek
  • Poskytování technické podpory zákazníkům
  • Evidence výkazů a zápis informací do informačního systému
Jak by měl vypadat Váš profil?
  • Technické a analytické myšlení, přehled v IT oblasti
  • Znalost databázového prostředí SQL
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Odpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu
  • Znalost práce PC - MS Office, práce s komunikačními technologiemi
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Znalost programování - výhodou
  • Znalost prostředí Fast Report - výhodou
  • Komunikativní angličtina - výhodou
  • ŘP skup. B
Co Vám můžeme nabídnout?
  • Zajímavou práci pro zákazníky zvučných jmen
  • Zázemí tradičního výrobce s více než 27 lety zkušeností v oboru
  • Pohodový pracovní tým s vysokou firemní kulturou
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Sick days nad rámec dovolené
  • Flexibilní pracovní doba (možnost 100 % Home office)
Lokalita: Zlínský kraj
Vzdělání: SŠ
Jazyky:
  • Email

JobStart