Obsluha CNC ohraňovacího lisu

NC Line a.s.

  • Suchdol nad Odrou, Moravskoslezský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
z: 21.12.2023, a:27.3.2024
Požadavky:
- znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou
- zkušenosti s obsluhou CNC ohraňovacího lisu (seřízení, drobná údržba)
- manuální zručnost
- časová flexibilita, spolehlivost
- ochota pracovat ve směném provozuVýhody:
náborový příspěvek 30 000 Kč, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění po roce zaměstnání 1 500 Kč, výhodný tarif mobilního operátora, dotované stravování, kdy zaměstnanec hradí 30 Kč/oběd, bezplatné právní a finanční poradenství, odměna při významném pracovním výročí a životním jubileu, příspěvek na dopravu, odměna 1 200 Kč v případě nulové absence, zkrácený pracovní úvazek 35,5 hod/týdenKontakt: Bc. Tereza Birošíková, telefonicky PO - Pá na č.: 603 309 636, e-mail: birosikova@ncline.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Obsluha CNC ohraňovacího lisu

    TIGEMMA, spol. s r.o.

    • Bělotín, Olomoucký
    Nástup možný IHNED. Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, praxe výhodou. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-m…
    • Před 2 měsíci
  • Obsluha ohraňovacího lisu (13. plat, doprava, stravenky)

    BBA HRANICE, spol. s r.o.

    • Bělotín, Olomoucký
    Co Vás čeká: Provádět obsluhu a seřízení hydraulického lisu Provádět nastavení technologických parametrů pro ohyby Provádět ohýbání položek podle výkresové dokumentace ​*přípa…
    • Před 1 měsícem
  • Obsluha CNC - měsíční čistá mzda až 37.700,- Kč/měs. + ubytování

    Personal fabric

    • Nový Jičín, Moravskoslezský
    • 37 000 - 42 000 Kč za měsíc
    Nabídka: - Měsíční čistá mzda až 37.700,- Kč, včetně diet a prémií - Hrubá hodinová sazba 170 Kč/hod. - Prémie až 41 Kč/hod. - Příplatek za noční 18 Kč/hod. - Příplatek za přes…
    • Před 1 měsícem