Skladník v provozu servisu a montážI technologií

LUKROM, spol. s r.o.

  • Hulín, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Nabídka: Zázemí finančně stabilní a obchodně silné společnosti
Zajímavou a kreativní práci
Práci s moderní technikou
Platové ohodnocení dle zaškolení a provozních ukazatelů skladu
Stravenky/příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Sleva na firemní výrobky/služby
Popis pozice: Každodenní práce s výpočetní technikou (práce s online katalogy ND, vyhledávání ND pro servis, zajišťování objednávek ND, příjem-výdej ND pomocí čteček čárových kódů, zorganizování skladového hospodářství jako celku)
Plánování výše skladu, práce s obrátkovostí ND, prodej ND konečným zákazníkům
Práce s VZV
Požadavky: Min. SŠ (nejlépe zemědělského zaměření - není podmínkou)
Kladný vztah k zemědělským technologiím a orientace v ní.
Spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro pořádek a organizaci, schopnost práce v týmu cca 30 lidí

Dobraprace