Elektromechanik/mechanik

Manpower

  • Ústecký kraj
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Náplň práce
  • provádění technické údržby, oprav a úprav řídících systémů
  • realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů
  • diagnostika a předcházení poruchám
  • komunikace se zákazníky a dodavateli technologií
Požadujeme * SŠ vzdělání ideálně v oboru mechanik - elektronik, elektrotechnik, mechatronik
  • praktické zkušenosti s údržbou, opravami a seřizováním PLC systémů
  • ochotu pracovat ve směnném režimu
  • znalost systémů PLC, Siemens výhodou
  • svářečský průkaz výhodou
  • vyhláška 50/1978 Sb. výhodou
  • znalost cizího jazyka (Aj / Nj) výhodou
Nabízíme * atraktivní finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (odměny, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu)
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • moderní pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

JobDNES