Řidič MKD do třetích zemí (RUS, BY, UA)

ALMA Service, s.r.o.

  • Litomyšl, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Požadujeme: znalost MKD, spolehlivost, zručnost, výhodou znalost jízd do třetích zemí
Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou, věrnostní odměnu, odměnu za neabsenci, práce na nových kamionech Super Space Cub., sociální benefity.
Kontakt e-mailem.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Řidič MKD

    • Ústí nad Orlicí, Pardubický
    • 45 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Smazat/ Upravit/ Topovat Dopravní firma Eurotrans-Lux ze Žamberka je menší dopravní firma s bohatou 33letou historii. Pracujeme jako rodinný tým, kde každý zaměstnanec má své m…
    • Před 6 dny
  • ŘIDIČ MKD

    DOMITRANS s.r.o.

    • Vysoké Mýto, Pardubický
    • 21 300 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: MÍSTO VÝKONU: Vysoké Mýto MZDA: 20.000,- Kč + cestovné POŽADUJEME: - řidičský průkaz sk. CE - profesní průkaz - karta do tachografu - psychotesty NABÍZÍME: - fire…
    • Před 2 měsíci
  • Řidič MKD ŘP skup. C + E - frigo s praxí

    AD - sped Svitavy s.r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - na pravidelné přepravy Jižní Itálie Neapol a zpět - CZ, možné i turnusy DALŠÍ POŽADAVKY: platné dokumenty pro řízení vozidla nad 3,5 t, kladný vztah k tec…