Nutriční terapeut/terapeutka

Obecne prospesna spolecnost Dustojnost

  • Nýdek, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
TŘ z:18/3/2024
Požadujeme:
- vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. o nelékařských zdravotních povoláních
- praxi
- vstřícný přístup ke kolegům a klientům, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost.
Náplň práce:
- odborný dohled nad dodržováním technologických postupů a hygienických zásad
- kontrola při přípravě a výdeji stravy dle konkrétních diet
- sestavování jídelních plánů a předpisů stravy pro jednotlivé diety
- provádění poradenství a edukace v oblasti zdravé a léčebné výživy
- zpracování a vyhodnocování nutriční anamnézy klientů, ostatní administrativní činnost.
Nabízíme:
- 25 dnů dovolené, možnost stravování.
Kontakt telefonicky, emailem.

Práce u nás.cz