svářeč TIG

R - FIN s.r.o.

  • Fulnek, Moravskoslezský Nový Jičín, Moravskoslezský
  • 175,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 29 dny
Obsah inzerátu:z: 27.3.2024 Převážně svařování metodou TIG na nerezových dílech. Součástí práce je i příprava nerez.dílů pro svařování a pohledové broušení svarů. Svařování obloukovou metodou MIG/MAG v ochranné atmosféře. Svařování lehkých,trubkových dílů pohledovými svary bez následného přebrušování. Dle výkresové dokumentace si vychystat potřebné díly a ustavit si je do svařovacího přípravku. Svařený výrobek si změřit dle rozměrů ve výrobním výkrese. Příprava dílů broušením úhlovou bruskou před svařováním. Alespoň roční praxe se svařováním a platný svař.průkaz výhodou. Požadujeme samostatnost a důslednost při práci. Dle potřeby přesčasová práce.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Svářeč TIG

    R - FIN s.r.o.

    • Fulnek, Moravskoslezský
    z: 27.3.2024 Převážně svařování metodou TIG na nerezových dílech. Součástí práce je i příprava nerez.dílů pro svařování a pohledové broušení svarů. Svařování obloukovou metodou M…
    • Před 29 dny
  • Svářeč TIG

    R - FIN s.r.o.

    • Fulnek, Moravskoslezský
    Náplň práce z: 27.3.2024 Převážně svařování metodou TIG na nerezových dílech. Součástí práce je i příprava nerez.dílů pro svařování a pohledové broušení svarů. Svařování oblouk…
    • Před 23 dny
  • ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ TIG

    Uniworks

    • Bělotín, Olomoucký
    Popis pracovní nabídky Svařování nerezu 0,8 - 3mm Čtení výkresové dokumentace Požadujeme Výuční list ve strojírenském oboru Čtení výkresové dokumentace Zručnost a…
    • Před 4 dny