Pracovník / pracovnice do výroby

ELLA-CS, s.r.o.

  • Třebechovice pod Orebem, Královéhradecký
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
NEZBYTNÁ je manuální zručnost (ověření praktickou ukázkou ve výrobě);
VÍTÁNA je zkušenost s modelářstvím, výroba šperků atd.;
DŮLEŽITÝ je i dobrý zrak;
NUTNÁ pečlivost, trpělivost, spolehlivost a odpovědný přístup k práci.
Práce je vhodná pro muže i ženy.
Nabízíme: stravenkový paušál, 5 dní placeného volna k dovolené navíc, 3 dny zdravotního volna, dárkové šeky k pracovním výročím, odměna za doporučení nového zaměstnance

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Pracovník - pracovnice do výroby

    Zvicinske uzeniny a lahudky s.r.o.

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 25 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplnˇpráce: - výroba uzenářských výrobků ručně i strojově - příprava surovin pro výrobu vařených výrobků. Požadujeme: - občanská a trestní bezúhonnost - nevyuč…
    • Před 9 dny
  • Pracovník / pracovnice ofsetového tisku

    Ministerstvo obrany České republiky

    • Dobruška, Královéhradecký
    • 25 660 - 35 770 Kč za měsíc
    Náplň práce Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte do 31.5. 2024 na e-mail michal.kral@army.cz. Požadujeme: - úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)…
    • Před 22 hodinami
  • Pracovník do výroby | 1 SMĚNA

    Grafton

    • Hradec Králové, Královéhradecký
    • 33 000 Kč za měsíc
    Baví tě zakázková výroba a rád by ses na ní podílel? Tak neváhej a ozvi se mi! Co tě čeká na této pozici: - zpracování plastových desek a plastových komponentů pro prvky světe…
    • Před 15 dny
    • Snadno podejte žádost