Team leader kvality (AJ)

Nový start

  • Česko
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Popis pracovní nabídky CO BUDETE DĚLAT?
Nastavovat standardy v rámci kvality zakázkové výroby
Připravovat dokumentaci dle požadavku klientů
Zodpovídat za dodržování kvality ve výrobě
Optimalizovat dokumentaci na základě výkresů
Vyřizovat reklamace
Podílet se vývoji nových dílů
Uvolňovat novou výrobu
Oddělovat chybné díly od standardů, řešit odchylky výrobků
Úzce komunikovat s výrobou a ostatními kolegy a oddělenímiPožadujeme Máte technické vzdělání, komunikativní AJ (min. B1) a znalosti nástrojů kvality? Do slévárny hledáme vedoucího kvality pro zakázkovou výrobu, nové projekty. Manažerské schopnosti stačí, praxe výhodou. Mzda 40-50 tis. Kč, náborový příspěvek 20 tis. Kč, práce na 1 směnu!Nabízíme CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Mzdu 40-50 tis. Kč dle zkušeností
Náborový příspěvek 20 tis. Kč
13.plat
Věrnostní odměny
Práce na 1 směnu
Zvýhodněný mobilní tarif
5 týdnů dovolené
Jazykové kurzy
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Příspěvek na dojíždění, sport a kulturu
Firemní akce
Místo výkonu práce: region TelčskoVhodné pro Absolventy.Jiná sdělení CHCETE VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.Máte zájem o nabídku Team leader kvality (AJ)?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Easypráce