Chcete být u rozjezdu nové české banky?

Partners Financial Services, a.s.

  • Lysá nad Labem, Středočeský
  • 40 000 - 79 999 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
CHCETE BÝT U ROZJEZDU NOVÉ ČESKÉ BANKY, POMÁHAT LIDEM A VYDĚLÁVAT SLUŠNÉ PENÍZE?Baví Vás komunikovat s lidmi, chceš se neustále zdokonalovat, učit se novým věcem a získávat nové obchodní dovednosti?Jedna z nově otevřených kanceláří Partners v Lysé nad Labem hledá šikovné posily do svého týmu, kteří se společně s námi budou starat o nové i stávající zákazníky.Jsme součástí Partners finanční skupiny s více než 1 800 profesionálních finančních poradců, více než 140 regionálními poradenskými kancelářemi a se 150 pobočkami Partners po celé ČR. Společnost Partners vznikla v roce 2007 a nyní se stará o více než 600tis.klientů. Jsme největší nezávislé finančně-poradenská společnost v České republice, řízená devíti partnery a poskytující objektivní, individuální a komplexní poradenství postavené na celoživotní důvěře s každým klientem.V roce 2011 založila skupina Partners investiční společnost, o osm let později životní pojišťovnu Simplea a nemovitostní fond Trigea. V roce 2021 přibyla penzijní společnost Rentea a jsme spustili i dlouho očekávanou Partners banku. Spolupracujeme s více než 50 silnými obchodními partnery z celého finančního trhu a díky tomu jsme schopni našim klientům nabídnou nezávislost, objektivní informace a možnost výběru z exkluzivních produktů.Poptávka po našich službách rok od roku roste, expandujeme na Slovensko a tam kde jiní své pobočky zavírají, my je otevíráme.Zaujalo Vás to natolik, že i Vy chcete patřit mezi nás?V tuto chvíli jsme vypsali výběrové řízení na tyto pozice : Finanční specialista, Vedoucí finančních specialistů, Manažer/ka pobočky, Ředitel/ka pobočkyCo od Vás očekáváme?
  • min. SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
  • spolehlivost a fér jednání
  • zdravé sebevědomí
  • chuť se zdokonalovat
  • pozitivní přístup
  • schopnost komunikovat se zákazníky
  • schopnost se začlenit a spolupracovat v týmu
Co Vám můžeme nabídnout?
  • pracovat v oboru, který je perspektivní a hodnotový
  • vzdělávací systém, který tě naučí komunikovat a vést lidi
  • možnost kariérního i osobního růstu
  • moderní pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • nadstandartní finanční ohodnocení
  • zázemí velké české firmy umístěné v TOP 100 česká elita
  • práce s profesionály
  • individuální přístup
  • firemní benefity
Nezáleží na tom, pokud nejste zrovna profesionál, díky našemu speciálnímu zaškolovacímu programu máte velkou šanci se jim stát!Pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi rádi osobně potkáme!Benefity
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy

JenPráce

Podobné nabídky

  • Nová banka je zde, rozšiřujeme tým

    Partners Financial Services, a.s.

    • Úvaly, Středočeský
    • 40 000 - 70 000 Kč za měsíc
    Myslíme si, že Úvaly si zaslouží nabídnout svým občanům bankovní služby. Proto jsme se rozhodli otevřít pobočku Partners Banky v Úvalech a hledáme nové kolegy (parťáky) do týmu. …
    • Před 20 dny
  • Strážník

    Mesto Lysa nad Labem

    • Lysá nad Labem, Středočeský
    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: ŘP sk. B, zbrojní průkaz sk. D výhodou. Nabízíme: sociální fond, možnost získání služebního bytu, další u pohovoru. Nástup dle dohody. Kontaktujte n…
    • Před 24 dny
  • Prodejce náhradních dílů a příslušenství

    Jaroslav Tichy

    • Lysá nad Labem, Středočeský
    • 30 000 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Prodej náhradních dílů a příslušenství; pružná pracovní doba Zázemí stabilní rodinné firmy, odměny,výhody při nákupu výrobků a služeb. Kontaktovat nás můžete tele…
    • Před 21 dny