Řidiči tahačů

uthoos s.r.o.

  • Praha
  • 21 300 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Goran Gacov, tel.: 777324083, e-mail: uthoos@email.cz Jsme malá rodinná firma, hledáme řidiče kamionů, požadujeme řidičský průkaz skupiny C a CE, praxe min 5 let podmínkou, pracovní cesty po EU (kamiony značky MAN, VOLVO, DAF). Výhodou znalost makedonštiny, němčiny a angličtiny. Pracovní doba dle plánu (cca 20 dní v měsíci). Zaměstnanecké výhody4): K měsíčnímu platu a dietám náleží také osobní ohodnocení

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Řidiči tahačů

    VJM Frigotrans s.r.o.

    • Praha
    • 25 560 Kč za měsíc
    Náplň práce Kontakt: Roilean Alexandru, tel.: 778410928, e-mail: a.roilean@vjmfrigotrans.cz Řidiči tahačů musí mít řidičský průkaz sk. E. Podobné nabídky práce dnes Praha k…
    • Před 20 dny
  • Řidiči tahačů nad 7,5 t

    VJM Frigotrans s.r.o.

    • Praha
    • 23 640 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E Náplň práce Roilean Alexandru, tel.: 778410928, e-mail: a.roilean@vjmfrigotrans.cz Řidiči tahač…
    • Před 13 dny