Ostraha prodejny Albert - Kroměříž

Protektia

  • Kroměříž, Zlínský
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond po dobu délky provozní doby prodejny.
Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu. Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné.
MOŽNOST VÝBĚRU SMĚN: RANNÍ, ODPOLEDNÍ NEBO CELODENNÍ!Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 9:00 - 16:00 hod., tel.734 881 690 nebo na e-mail: nabor4.centrum@protektia.cz. Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Práce u nás.cz